APIE MUS

Rocket Girl yra šeimos verslas, kažkada kilęs jaunos moters galvoje.  Viena dieną ši moteris nusprendė įgyvendinti savo troškimą. Ji buvo tik susilaukusi dukters ir svajojo sugrįžti į ankstesnę savo fizinę formą. Ji ieskojo sportinės aprangos internete ir jos akį patraukė Designed for Fitness sportinis kombinezonas. Jis buvo tobulas ir niekur nematytas pasirinkimas, padėjęs jai pasiekti norimų rezultatų. Ji nusprendė, jog turi šiuo atradimu pasidalinti ir su kitomis moterimis.

Nuo 2016 metų mes tiekiame sporto ir laisvalaikio drabužius moterims. Šiuo metu apranga treniruotėms tapo tokia pat svarbi kaip ir darbo metu dėvimi drabužiai. Tikime, kad kaip ir karjeroje, taip ir sporte, profesionali aukštos kokybės ir puikiai tau tinkanti apranga – svarbus faktorius, padedantis prisijaukinti sėkmę ir norimus rezultatus.

Esame oficialus prekinių ženklų Labellamafia ir Designed for Fitness atstovas. Šių gamintojų sportiniai drabužiai atitinka aukščiausius kokybės ir išvaizdos standartus, todėl nedvejodami juos rekomenduojame savo klientams.

palaikykime ryšį

RAŠOME JUMS

Nuo 2020 metų atsirado didelis noras ne tik puošti moteris, padėti joms gražiai atrodyti ir likti aktyvioms, bet ir dalintis savo sukauptomis žiniomis apie sveikatą, bei mitybą. Medicininis išsilavinimas, nuolatinis dalyvavimas sveikos mitybos, sveikos gyvensenos, meditacijos, jogos seminaruose bei kursuose paskatino dalintis žiniomis Rocket Girl Facebook bei Instagram profiliuose.

Skaitykite mūsų postus

Mūsų misija

Tapti nuolatiniu moterų vedliu į sveikatos, grožio ir harmonijos pasaulį